Временни прекъсвания на част от електронните услуги перз почивните дни

Във връзка с извършване на техническа профилактика за периода 22.09.2016 г. (Четвъртък) – 22.09.2016 г. (Петък) в сървърното помещение, намиращо се в сградата на Ректората, всички услуги, поддържани от ПУ „Паисий Хилендарски“, е възможно да работят с прекъсвания. Възможни са прекъсвания в работата на сайта, електронната поща, СКИПТЪР, УНИС и др.

Възможно е и прекъсване в работата на мрежата и спиране на интернет свързаността. Екипът на УИЦ ще се опита да намали периода на прекъсване до минимум за обявения период.Периода на профилактика е избран в официални почивни дни за Университета и ще се извършва след 15:00 часа поради обучението на задочни студенти.

Извиняваме се за причиненото неудобство.

About инж. С. Глухов