Среща с президента на Република България

На 23 октомври 2018г от 10 часа в I-аула – Нова сграда, бул.”България” №236 на Пловдивски университет “Паисий Хилендарски се проведе среща с президента на Република Бълагрия господин Румен Радев на тема: “Ценности, лидерство, образование в демократичното общество”

Беше осигурена среща в първа аула с вместимост 250 човека. Поради силния интерес от студентите и другите беше осигурена съседна втора аула със същтата вместимост и беше оборудван.

За де се чува от всички присъстващите в I и II аула беше направена аудиосистема. Система включваше безжични микрофони, колони, устройства за запис на аудио.

Технически характеристики в двете аули позволяваше да виждаме видеоизлъчване на голям екран в реално време.
За всички които изявиха желание да комуникира с президента беше осигурен микрофон който позволява да комуникира с г-н Румен Радев и от I аула и от II аула.