• 24.03.2016
Система за Интегрирано Съдействие и Администрация – С.И.С.А

Какво е С.И.С.А.

Система за Интегрирано Съдействие и Администрация на ресурсите на Университетската компютърна мрежа (УКМ) и Университетските Информационни Ресурси (УИР). С.И.С.А. е тикет система за организация на проекти, процеси и проблеми базирана на отворен код Redmine [вер. 2.6.1], повече относно работата с нея може да намерите в раздел [[Документация]] -> [[Ръководства за потребителя]] -> [[Ръководство за работа със системата (С.И.С.А.)]]. Ако искате да участвате в проекта моля пишете на:

Проблеми със С.И.С.А.

Въпроси относно С.И.С.А. и нейната поддръжка може да задавате на:

Сигурност на системата

Към момента С.И.С.А. е вътрешна система, която обслужва УИЦ. Ако ви е позволен достъп до С.И.С.А. за вход може да използвате вашия университетски акаунт, без регистрация, ако нямате такъв моля обърнете се към УИЦ за повече информация или на мейл

Съобщения от системата

Съобщения от системата се получават от служебния мейл адрес на С.И.С.А.: , това не е спам, моля прегледайте настройките си за получаване на съобщения или се обърнете към системен администратор.